Лисичанськ. Лисичанська загальноосвітня школа I-III ст. № 3

Пріоритетні завдання школи на 2014-2015 н.р.

За результатами аналізу роботи колективу школи за попередній навчальний рік, враховуючи визначені недоліки, потреби учасників навчально –виховного процесу, керуючись нормативною базою та новими вимогами і потребами розвитку сучасної освіти, визначені наступні завдання:

1.Продовжити діяльність педагогічного колективу навчального закладу над реалізацією загальношкільної проблеми « Підвищення якості знань учнів на основі впровадження в навчально-виховний процес інтерактивних технологій».

2.Забезпечити  умови для впровадження  Державного стандарту початкової загальної освіти  та  Державного стандарту базової та основної загальної освіти ; задач,визначених Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року.

3.Скоординувати роботу методичних об’єднань щодо реалізації  інноваційних  технологій, нових підходів у навчанні, укомплектування уроку як засобу розвитку творчої особистості вчителя й учня, над інформатизацією навчально-виховного процесу.

4.Продовжувати вивчати та застосовувати елементи інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання.

5.Здійснювати просвітницьку діяльність в учнівському середовищі,направлену на патріотичне виховання молоді,формування громадського та державного світобачення особистості.

6.Забезпечити подальший розвиток учнівського самоврядування, широкого залучення його до вирішення питань організації навчально-виховного процесу, розвитку громадянської  активності, організації здорового способу життя; формувати у дітей повагу до державної символіки України, виховувати гідних громадян  держави.

7.Разом з органами внутрішніх справ, службою у справах неповнолітніх, місцевими радами, громадськістю здійснювати профілактичну роботу з неповнолітніми, схильними до бродяжництва та скоєння злочинів. Організовувати супровід дітей,які опинилися в скрутних життєвих ситуаціях.